Visi miestai
Darbą
└ Siūlo └ Siūlo darbą └ Darbas, mokslas └ Visi skelbimai Transportas Nekilnojamasis turtas Statyba, remontas Viskas namams Telefonai Darbas, mokslas Technika Laisvalaikis Drabužiai Kompiuterija Verslas Viskas nemokamai Prekės vaikams
Lietuva
Įmonė| UAB Narvija <br /> Nuolat ieškome potencialių kandidatų į aktyvaus pardavimų vadybininko ir pardavimų inžinieriaus darbovietą Vilniuje, Kaune, Klaipėdoje, Šiauliuose, Panevėžyje, Alytuje ir Mažeikiuose, o į inžinieriaus-mechanikodarbo vietą Vilniuje, Klaipėdoje ir Alytuje. Jei nori tokiu tapti – siūlome įstoti į mūsų gretas ir karjeroslaiptais siekti norimos pozicijos.Šiuo metu siūlome prisijungti prie Alytaus paslaugų ir serviso komandos į šias pareigas: Praktikantas (-ė) – neturintiems patirties, bet norintiems pradėti dirbti, serviso paslaugų sferoje.(Alytuje). Mechaniko - Staklių operatorius (-ė) Inžinieriaus - Technologo (-ė)Gyvenimo aprašymą (CV) ir motyvacinį laišką siųskite el. paštu: [email protected] arba kreiptis telefonu– tel.: +370 625 54414.El. laišku temos skiltyje nurodykite darbo vietą ir miestą. PVZ.: „Juostų klijavimas Alytuje“; „Servisodarbuotojas Alytuje“
+370 69839247
Pažymėti
Dalintis
Pažymėti

SIŪLOME DARBĄ PAS MUS

Atlyginimas: 2300 €
Alytus
283 Peržiūrėjo
Darbo aprašymas
Nuolat ieškome potencialių kandidatų į aktyvaus pardavimų vadybininko ir pardavimų inžinieriaus darbo
vietą Vilniuje, Kaune, Klaipėdoje, Šiauliuose, Panevėžyje, Alytuje ir Mažeikiuose, o į inžinieriaus-mechaniko
darbo vietą Vilniuje, Klaipėdoje ir Alytuje. Jei nori tokiu tapti – siūlome įstoti į mūsų gretas ir karjeros
laiptais siekti norimos pozicijos.
Šiuo metu siūlome prisijungti prie Alytaus paslaugų ir serviso komandos į šias pareigas:
 Praktikantas (-ė) – neturintiems patirties, bet norintiems pradėti dirbti, serviso paslaugų sferoje.
(Alytuje).
 Mechaniko - Staklių operatorius (-ė)
 Inžinieriaus - Technologo (-ė)

Gyvenimo aprašymą (CV) ir motyvacinį laišką siųskite el. paštu: [email protected] arba kreiptis telefonu
– tel.: +370 625 54414.
El. laišku temos skiltyje nurodykite darbo vietą ir miestą. PVZ.: „Juostų klijavimas Alytuje“; „Serviso
darbuotojas Alytuje“
Reikalavimai
B kategorijos vairuotojo pažymėjimas. Vairavimo stažas – ne mažesnis nei 2 metai
 Suinteresuotumas technologijomis ir jų naujovėmis
 Atsakingumas ir iniciatyvumas
 Aktyvumas ir komunikabilumas
 Noras įgyti naujų žinių, tobulėti
 Geri Lietuvių kalbos įgūdžiai
 Anglų kalbos įgūdžiai: skaitymo, supratimo
 Rusų kalbos įgūdžiai: supratimo
 Kompiuterinio raštingumo įgūdžiai
Apie darbdavį
UAB Narvija, vykdanti veiklą daugiau nei 27 metus, kviečia prisijungti prie komandos naujus narius.
Bendrovė pradėjo savo veiklą kaip alyvos ir tepalų tiekėja pramonei ir automobiliams. Šiandien tiekiame
aukščiausios kokybės atsargines dalis visai pramonei, jėgos perdavimo elementus žemės ūkio technikai,
užsiimame inžinerinių sprendimų įgyvendinimų ir teikiame įvairias serviso paslaugas.
Atsarginės dalys pramonei tai – guoliai, grandinės, diržai, naftos produktai, konvejerinės juostos,
skriemuliai, žvaigždutės, įvorės, movos, elektros varikliai, reduktoriai, ventiliatoriai, dažnio keitikliai,
pneumatikos elementai, hidraulikos elementai, automatikos elementai, riebokšliai, mechaniniai sandarikliai
ir kt.
UAB Narvija teikiamos serviso paslaugos: įrenginių diagnostika, galimų pramonės įrenginių gedimų
identifikavimas, elektros variklių remontas, moto reduktorių remontas, sraigtinių kompresorių ir orapūčių
remontas, ventiliatorių dinaminis balansavimas, įrenginių velenų centravimas, skriemulių centravimas,
vandens maišyklių mechaninių sandariklių keitimas, vandens siurblių ir vandens pakėlimo stotelių remontas
ir kitų įrenginių remontas.
Įmonė siūlo
Komandiruotes
 Apmokymus
 Dinamišką darbo aplinką
 Galimybę naudotis įmonės automobiliu kelionėms darbas-namai
 Norintiems užsidirbti daugiau – apmokamus viršvalandžius ir budėjimus
 Gerą mikroklimatą kolektyve
 Galimybę naudotis įmonės inventoriumi po darbo valandų savo reikmėms
 Profesionalius įrankius ir inventorių darbų atlikimui
 Atlyginimas nuo 900 iki 1500 EUR į rankas - priklausomai nuo kandidatuojamos pozicijos, turimų
žinių ir patirties. (Daugiau informacijos pokalbio metu)
Daugiau
Įdėtas: Redaguotas: Parodė / Perskaitė: 6035 / 283 Skelbimo ID: 66791761