Visi miestai
Darbą
└ Siūlo └ Siūlo darbą └ Darbas, mokslas └ Visi skelbimai Transportas Nekilnojamasis turtas Statyba, remontas Viskas namams Telefonai Darbas, mokslas Technika Laisvalaikis Drabužiai Kompiuterija Verslas Viskas nemokamai Prekės vaikams
Lietuva
Įmonė| UAB Eispra <br /> IEŠKOME ELEKTROS IR SILPNŲ SROVIŲ MONTAVIMO SPECIALISTŲ (-čių)Auganti elektrotechnikos įrengimo paslaugas Kaune teikianti įmonė ieško keturių naujų komandos narių, pasirengusių augti kartu. Ieškome darbščių elektrikų, el.montuotojų, turinčių žinių ir patirties dirbant su silpnų srovių tinklų įrengimu darbui Kaune. Jei gebate skaityti schemas, dirbti savarankiškai, užsibrėžti tikslus ir jų siekti – mes laukiame jūsų. Suprantame, kad dirbant didelėje įmonėje dažnai jaučiatės neįvertinti tinkamai, o dirbant mažesnėje kompanijoje pagaliau būsite išgirsti ir pastebėti, galėsi tobulėti ir kaupti bei dalintis naudinga patirtimi dirbant su profesionalų komanda įgyvendinant įdomius didelės apimties projektus.Būsimos kasdieninės užduotys - elektros ir automatikos įrenginių, ryšio priemonių, priešgaisrinės ir apsauginės signalizacijos sistemų montavimas.Laukiame CV iš iniciatyvių profesionalų, mėgstančių savarankiškai priimti sprendimus bei teikti pasiūlymus kaip spręsti iškilusias problemas.Gyvenate kitame mieste - galime suteikti apgyvendinimą arba kompensuoti kuro išlaidas.Susidomėjote - užpildykite formą , kurią rasite adresu: https://bit.ly/3xikSwi arba skambinkite telefonu.Konfidencialumą garantuojame. Apie atrankos eigą informuosime tik pokalbiui pasirinktus kandidatus.
+370 60169319
Pažymėti
Dalintis (6)
Pažymėti

Siūlome darbą elektrikams - elektromontuotojams

Atlyginimas: 2500 €
Kaunas
26 Peržiūrėjo
Darbo aprašymas
IEŠKOME ELEKTROS IR SILPNŲ SROVIŲ MONTAVIMO SPECIALISTŲ (-čių)
Auganti elektrotechnikos įrengimo paslaugas Kaune teikianti įmonė ieško keturių naujų komandos narių, pasirengusių augti kartu. Ieškome darbščių elektrikų, el.montuotojų, turinčių žinių ir patirties dirbant su silpnų srovių tinklų įrengimu darbui Kaune. Jei gebate skaityti schemas, dirbti savarankiškai, užsibrėžti tikslus ir jų siekti – mes laukiame jūsų. Suprantame, kad dirbant didelėje įmonėje dažnai jaučiatės neįvertinti tinkamai, o dirbant mažesnėje kompanijoje pagaliau būsite išgirsti ir pastebėti, galėsi tobulėti ir kaupti bei dalintis naudinga patirtimi dirbant su profesionalų komanda įgyvendinant įdomius didelės apimties projektus.
Būsimos kasdieninės užduotys - elektros ir automatikos įrenginių, ryšio priemonių, priešgaisrinės ir apsauginės signalizacijos sistemų montavimas.
Laukiame CV iš iniciatyvių profesionalų, mėgstančių savarankiškai priimti sprendimus bei teikti pasiūlymus kaip spręsti iškilusias problemas.

Gyvenate kitame mieste - galime suteikti apgyvendinimą arba kompensuoti kuro išlaidas.

Susidomėjote - užpildykite formą , kurią rasite adresu: https://bit.ly/3xikSwi arba skambinkite telefonu.

Konfidencialumą garantuojame. Apie atrankos eigą informuosime tik pokalbiui pasirinktus kandidatus.
Reikalavimai
- elektrotechninis išsilavinimas
- darbo patirtis 3 metai ar daugiau
- B kategorijos vairuotojo pažymėjimas
Apie darbdavį
UAB “Eispra” įkurta 2007 metais ir dirba elektros jėgos, apšvietimo tinklų montavimo, technologinių procesų automatizavimo, apsauginės – gaisro signalizacijų, vaizdo stebėjimų, bei praėjimo kontrolės sistemų montavimo srityje. Įmonėje dirba ilgametę patirtį turintys savo srities profesionalai, galintys užtikrinti optimalius sprendimus ir aukštą paslaugų kokybę. Specialistai nuolatos tobulina savo įgūdžius ir žinias Lietuvoje ir užsienyje.
Įmonė siūlo
-galimybę dirbti augančioje įmonėje;
-draugišką kolektyvą, galimybę tobulėti profesinėje srityje;
-darbo užmokestį 1500-1800 EUR (į rankas). Atlyginimo dydis priklauso nuo kandidato darbo patirties, įgūdžių.
-kuro išlaidų kompensavimą arba apgyvendinimą atvykstantiems iš kito miesto
- priedus ir premijas už darbo rezultatus
Daugiau
Įdėtas: Redaguotas: Parodė / Perskaitė: 545 / 26 Skelbimo ID: 66731955