Visi miestai
Darbą
└ Siūlo └ Siūlo darbą └ Darbas, mokslas └ Visi skelbimai Transportas Nekilnojamasis turtas Statyba, remontas Viskas namams Telefonai Darbas, mokslas Technika Laisvalaikis Drabužiai Kompiuterija Verslas Viskas nemokamai Prekės vaikams
Belgija
Įmonė| UAB &#34;Volas&#34; <br /> Ieškome motyvuotų santechnikų, kurie prisijungtų prie mūsų profesionalų komandos Belgijoje. Siūlome puikias darbo sąlygas, konkurencingą atlyginimą ir visas socialines garantijas.Jūsų laukia:• Šildymo, vėdinimo ir santechnikos sistemų montavimas gyvenamuosiuose ir komerciniuose pastatuose.• Vamzdynų, katilų, radiatorių ir kitos santechnikos įrangos montavimas.• Darbas tiek individualiai, tiek komandoje. Papildoma informacija:• Kalbame lietuvių, anglų ir rusų kalbomis.• Darbo pradžia: nuo 2024-09-23• Darbo vieta: Belgija• Darbo pobūdis: Visas etatas
+370 64575981
Pažymėti
Dalintis (2)
Pažymėti (1)

Santechnikai, ieškote darbo Belgijoje? Prisijunkite prie mūsų ir uždirbkite 2700-3500 eur/mėn!

Atlyginimas: 3500 €
Belgija
78 Peržiūrėjo
5 Kandidatavo
Darbo aprašymas
Ieškome motyvuotų santechnikų, kurie prisijungtų prie mūsų profesionalų komandos Belgijoje. Siūlome puikias darbo sąlygas, konkurencingą atlyginimą ir visas socialines garantijas.

Jūsų laukia:
• Šildymo, vėdinimo ir santechnikos sistemų montavimas gyvenamuosiuose ir komerciniuose pastatuose.
• Vamzdynų, katilų, radiatorių ir kitos santechnikos įrangos montavimas.
• Darbas tiek individualiai, tiek komandoje.

Papildoma informacija:
• Kalbame lietuvių, anglų ir rusų kalbomis.
• Darbo pradžia: nuo 2024-09-23
• Darbo vieta: Belgija
• Darbo pobūdis: Visas etatas
Reikalavimai
• Santechnikos patirtis.
• Gebėjimas dirbti savarankiškai ir komandoje.
• Atsakingumas ir kruopštumas.

Privalumai:
• Vairuotojo pažymėjimas (B kategorija).
• Anglų kalbos žinios.
• Suvirinimo TIG būdu įgūdžiai.
• Techninių brėžinių skaitymas.
• VCA sertifikatas (padėsime jį gauti).
Apie darbdavį
www.volas.lt
Įmonė siūlo
• 14-16 eur/val. (2700-3500 eur/mėn. į rankas, mokamas 2 kartus per mėn.)
• Visas socialines garantijas.
• Nemokamą apgyvendinimą.
• Įmonės automobilį.
• Kelionės išlaidų kompensavimą.
• Darbo įrankius ir aprangą.
• Tobulėjimo galimybes.
• Draugišką kolektyvą.

Kontaktai:
Skambinkite +370-6733-4181 (mobilus, Viber, WhatsApp) arba el. paštu [email protected]

Laukiame jūsų!
Daugiau
Įdėtas: Redaguotas: Parodė / Perskaitė: 2273 / 78 Skelbimo ID: 64041687
UAB, UAB Volas
Užsiregistravo: 2016-10-14
0